איפור

טיפים לאיפור

טיפים לאיפור – ללא צבעים מיותרים

אותן נשים שלא למדו איפור, ומתאפרות לפי איך שמרגיש להן הגיוני להתאפר, חשוב שידעו כמה פרטים חשובים שיחמיאו לפנים שלהן, וכדי שימנעו טעויות מסוימות שעלולות להזיק לעורן ולוויזואליות שלהן. אם יש לך עיגולים שחורים בעיניים, האינסטינקט הראשוני הוא למרוח גוון בהיר כדי להעלים את העיגולים השחורים, אך זוהי טעות – צריך לשים גוון בצבע כהה בהשוואה לאזור שסביב העיניים שלכן, כך תגרמו לטשטוש. באופן כללי, טיפים לאיפור הינם דבר אוניברסלי, נכון שלפעמים מדובר על עניין של סוג הטעם, אך כאן העניין הוא שונה.

טיפים לאיפור – ללא צבעים מיותרים

טיפים לאיפור אלה נועדו לעזור לך ולא לשפוט אותך, הדבר נכון גם לגבי חברת פינוי דירה, החברה יכולה לייעץ לך באילו חפצים את תשתמשי, אך אילו חפצים ייזרקו סתם וייתפסו חלל בדירה. דרך האיפור תוכלו להבליט את תווי הפנים שלך, ללא ספק שלא צריך לראות את טביעות אצבעותיך על עור בעקבות מריחת הצבע. אם תדגשי אזור אחד בפנים, זה יהיה מספיק, כגון: שפתיים, עצמות לחיים או עיניים. אם תבלטי את כולם, זה לא יחמיא לך כלל, אלא רק יהרוס את יופייך ויהפוך אותו למלאכותי. אם את מחליטה להתאפר באופן טוטאלי, אז חשוב שתמרחי ליפגלוס עדין וללא צבע כהה על השפתיים, ועל הריסים מרחי רימל. אם את מעוניינת למרוח מייק אפ – תמרחי אותו לכיוון צמיחת השיער, אך מעט. חשוב שתעברי שוב ושוב עם המריחה כדי שגוון עורך ייראה טבעי ומרענן יותר. לאחר מכן את מורחת פודרה, ובכך המייק אפ נראה יותר טוב על גוון עורך. בזמן שאת שמה את הפודרה אל תעשי תנועות. אם הפודרה נותנת לך מראה של "מסכה", אז כנראה שלא מרחת את הפודרה נכון. נסי שוב. קחי מברשת ועלייה שמי את הפודרה, לאחר מכן עברי על אזורי הפנים בתנועות סיבוביות.

טיפים לאיפור – עיניים

אם מודעת לכך שאת מורחת בצורה לא סימטרית, עדיף שלא תמרחי כלל. כדי שלא תמרחי בצורה עקומה, מרחי בסמוך לריסים, וכך הפעולה עצמה יכולה להקל עלייך למרוח בצורה טובה יותר. לגבי צלליות – אם עינייך אינן גדולות, כדאי שתאפרי את אזור הפנימי של העפעף בצבעים שאינם כהים, ואת העפעף החיצוני בצבעים דומיננטיים. במקרה ועינייך קרובות זו לזול – כדאי לך לשים עפרון שחור רק בצד החיצוני של העפעף ולמשוך את קו התנועה כלפי חוץ. כדאי למשוך את עיפרון השחור עד הסוף, פנימה.

איפור לחתונה

כמו כל דבר הקשור בחתונות גם תחום האיפור לקראת החתונה הוא תחום משגשג, והתחרות בתחום היא רבה. מצד אחד ישנן אלו המשתמשות באיפור בחיי היומיום באופן מודגש – איפור למועדונים, צבעים כהים וכבדים. לעומתן ישנן אלו שאינן משתמשות באיפור כלל. אל מול כל אלו עומדים המאפרים המקצועיים אשר אומרים – ביום החתונה יש להתאפר, אך להקפיד על איפור שיקנה מראה טבעי ככל האפשר.

הצורך באיפור בחתונות

יום החתונה הוא יום עמוס לכלה וגם לחתן. שעות של סידורים אחרונים ואחריהם ההכנות ואירוע החתונה עצמו.  לקראת סופו של יום עמוס זה מתווספים לקהל האורחים גם הצלמים אשר יצלמו את החתן והכלה מכל כיוון אפשרי, תמונות אשר ישארו עם הזוג הצעיר למשך חייהם.

ביום זה החתן והכלה רוצים להראות במיטבם, גם בחיים וגם בצילומים. כמו שבתוכנית טלויזיה משתמשים במאפרים מקצועיים המאפרים את כל העולה לשידור, כך רצוי לאפר גם את החתנים והכלות אשר עתידים לככב במצלמות הצלמים במשך שעות רבות.

איפור הנראה טבעי הוא האיפור הקשה ביותר לביצוע. רצוי להעזר במאפרים מקצועיים, לעשות איפור ניסיון ולבדוק את עמידות החומרים לפני יום החתונה.

הכנות לקראת איפור החתונה

ישנם מספר צעדים אותם כדאי לבצע כשבוע לפני החתונה. שמירה על צעדים אלו תבטיח כי האיפור והתוצאה יהיו מיטביים. כדאי לעשות טיפול פנים כשבוע לפני החתונה. אפקט הטיפול ישמר גם לאחר שבוע ואילו תופעות לוואי של הטיפול, כאדמומיות בעור, יעלמו. ישנם חתנים וכלות הבוחרים לעבור טיפולי מילוי קמטים לפני יום חתונתם. גם במקרה זה רצוי לבצע את הטיפול כשבוע שבועיים לפני יום החתונה גם כדי שבמידה ותתפתח אדמומיות היא תעלם, וגם כדי לקבל את האפקט המירבי מהזרקת בוטוקס לוקח כשבוע.

במהלך השבוע שלפני יום החתונה כדאי גם להימנע מאלכוהול, קפה ועישון, להקפיד על שתיית מים מרובה ועל שינה של 8 שעות ביום לפחות. רצוי לא להמנע מארוחות וכן לטפל בוזלין בשפתיים יבשות או סדוקות.

הכנות אלו יעזרו לכם להגיע ליום החתונה כאשר עורכם נמצא במצב מצוין. איפור עדין וטבעי ידגיש את מראה פניכם וימנע מראה של עור מיוזע בצילומים.